KAM NA VÝLET

Náší Biofarmu Kobylé obepíná bohatá síť turistického značení a výhodná poloha Žlutic zajišťuje, že všude je "blízko". Proto nebudete mít žádný problém se podívat na zajímavá místa v našem okolí a s otázkou "KAM NA VÝLET" si nebudete muset dlouho lámat hlavu. Krásných míst v okolí náší Biofarmu Kobylé je opravdu mnoho. Pokud budete mít zájem, veškeré mapy a další orientační letáčky nafasujete přímo na farmě.

Namátkou vybíráme některé z nich:

bečov biofarma     Bečov nad Teplou 25 km 

Ve městě nachází kostel sv. Jiří, muzeum hraček a historických motocyklů. Největším lákadlem je také nově zrestaurovaný relikviář svatého Maura, vzácná románská památka z počátku 12. století
rabstejn  Rabštejn nad Střelou 6 km

Ve městě je zajímavá a mimořádně dochovaná původní architektura měšťanská. Městečko je tvořeno prakticky pouze jednou ulicí, rozšiřující se v náměstíčko. Rabštejn je neobyčejně zajímavým turistickým místem s pozoruhodnými památkami zasazenými v unikátním přírodním terénu.
manetin  Manětín - 9 km 

Manětínu dominuje nově opravený barokní zámek a s ním chodbou propojený kostel sv. Jana Křtitele, dále poutní kostel sv. Barbory. Město a okolí je vyzdobeno řadou cenných barokních soch a sousoší. Možná proto je Manětín nazýván „barokní perlou západních Čech".
tepla  Teplá - 20 km

Původní trhová ves dnes pozoruhodná svými památkami, např. děkanským kostelem sv. Jiljí, sloupem Nejsvětější Trojice nebo budovami staré radnice a školy. Lákadlem však zůstává nedaleký Klášter s druhou největší knihovnou v České republice.
 
vladar 11  Vladař - 5 km

Vrh Vladař se nachází nad pravým břehem řeky Střely a je typickou stolovou horou, jednou z výrazných dominant jižních výběžků Doupovských hor. Prostranství je porostlé teplomilnými křovinami. Je chráněn jako Státní přírodní rezervace.
zlutice Žlutice - 7 km

Malebné městečko v jihovýchodním cípu Karlovarského kraje oplývá bohatou historií i množstvím kulturních památek. Mezi nejzajímavější patří barokní chrám sv. Petra a Pavla, renesanční radnice, barokní sloup Nejsvětější Trojice a hlavně muzeum, odkud je možné vstoupit do podzemí města.
chyse        Chýše - 10 km

Malé městečko s krásně opraveným zámkem – to je Chýše.

Více z této kategorie: « MÝDLARNA NA BIOFARMĚ

RYCHLÝ KONTAKT


 • BIOFARMA KOBYLÉ

  Babiččin Dvoreček

  Kobylé 8

  364 52 Žlutice
  50.0669675N, 13.1781750E


  Jarka Slepičková

  mobil: +420 603 208 847

  email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

PŘÍJEMNÉ UBYTOVÁNÍ

12067117 1032005340213548 562164404 n

DŮVODY PROČ K NÁM

PŘÍJEMNÉ A POHODLNÉ UBYTOVÁNÍ
MILÝ A OCHOTNÝ PERSONÁL
PROSTŘEDÍ PRO AKTIVNÍ DOVOLENOU
AKTIVNÍ I PASIVNÍ SPORTOVNÍ VYŽITÍ
BAZÉN, VÝŘIVKA, SAUNA
VÝROBA MÝDEL
VÝROBA KOZÍCH SÝRŮ
PRÁCE SE ZVÍŘÁTKY

Log In or Register